Point Blank Hacks & Cheats

PointBlank Türkiye CHack Mini Sekmeme WallHack Duvara Girme Hilesi Güncel Sürüm [23 Haziran 2018]!

►İNDİRME VE KULLANIM VİDEOSU


►NASIL ÇALIŞTIRILIR


• Hile dosyasını aşağıdaki bağlantıdan indirin  indirmiş olduğunuz “PB210618.zip” dosyasındaki klasörü arşivden çıkarın “PB210618” isimli klasörde bulunan “210618.exe”dosyasını “Yönetici Olarak” açın reklam onay kontrol işlemini bekleyin gün içinde reklam onayı yapmadıysanız karşınıza reklam onayı gelecektir “Reklam Onayla” butonuna tıklayarak siteye gidin sayfanın alt tarafında bulunan reklama bir kez tıklayın bir kaç saniye bekleyin loaderde “Hileye Geç” butonu çıktıysa butona tıklayın  ardından PBLauncheri normal olarak açın  başlat deyin 3-5 saniye sonra hile aktif olacak ve masaüstünde menü açılacak size gereken özellikleri aktif ederek keyfini çıkarın. İyi oyunlar bol eğlenceler!


Bilgi: Tarayıcınızda eklam engelleyici (adblock,adguard vb.) aktifse devre dışı bırakın aksi halde reklam gözükmeyecek ayrıca reklam onayı gün içinde bir kez gereklidir  fazla zamanınızı almaz sitemizin ayakta durması için yapılan bir uygulamadır onay sistemi.

Not: 21 Haziran 2018 sürümünde bazı işletim sistemlerinde hile menüsü açılmama sorunu giderildi , sekmeme özelliğini açınca please wait hatası alma sorunu çözüldü , wallhack windows 10 1803 güncellemesi yapanlarda çalışır duruma getirildi çalışması için en son güncellemeyi kurmanız gerekli.


►HİLENİN ÖZELLİKLERİ

✔ WallHack Win 7

✔ WallHack Win 8

✔ WallHack Win 10

✔ Sekmeme Yatay

✔ Sekmeme Dikey

✔ Duvara Girme►HİLENİN İNDİRME LİNKİ [DOSYAM.RU]

Show More

Scorpion

Welcome To The Biggest Site For Android Games And Apps You Can Find New Modded Games And Game Cheat & CrossFire Hacks You Can Find Daily Update Only Here Don't Forget To Like Page in Facebook And Subscribe To Blog

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 64

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker